Pomoc do pracy licencjackiej

Wszystko to, co nie tyczy się volvo.
blazkowitz
Zarejestrowany Użytkownik
Imię: Robert
Marka pojazdu: Volvo
Model: V40
Rok produkcji: 2000/2001
Silnik: 2.0T

Pomoc do pracy licencjackiej

Postautor: blazkowitz » 16 maja 2018, 22:56

Panowie, Koledzy, Towarzysze :D pozwolę sobie zamieścić wiadomość od mojego Młodego który potrzebuje trochę pomocy.

"Poszukuje kilku osób do udzielenia anonimowych wywiadów - które są przeprowadzane w ramach badania do pracy w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wywiady są nagrywane, ale są w pełni anonimowe i dostęp do nagrań mam tylko ja. Wywiad trwa około 20, góra 30 minut. Wywiady przeprowadzam głównie na zlotach Youngtimer Warsaw, ale mogę się dostosować i umówić w innym terminie i miejscu - oczywiście na terenie Warszawy.

Praca dotyczy właścicieli aut z okresu PRL, to jest głównie socjalistycznej produkcji, wyprodukowanych najpóźniej do 1989 roku.

W szczególności teraz poszukuje właścicieli:
-125p
-Polonezów
-Warszaw
-Syren
-jednego właściciela Fiata Mirafiori i jednego właściciela Łady (najlepiej 2101/2106, ale inne wyprodukowane przed 1989 też mogą być)

a no i co ważne - wywiad powinien być przeprowadzony OBOK samochodu, bo zadaję pytania odnosząc się bezpośrednio do auta"

Dziękuję Naszemu kolektywowi za uwagę, wszelkie informacje poproszę na PW

Wróć do „Hyde Park”