Mniejsze tablice rejestracyjne już w urzędach.

Wszystko to, co nie tyczy się volvo.
RadaR
Ranga 2
Ranga 2

Re: Mniejsze tablice rejestracyjne już w urzędach.

Postautor: RadaR » 10 grudnia 2018, 17:09

Możecie sobie na mnie "pouzywać". Mi akurat się takie tablice podobają. A to że zabieram komuś kto ich potrzebuje OK ale to akurat niedopatrzenie tych co stworzyli takie kulawe prawo. Niby to nie dla mnie ale mogę choć nie mogę a policja nie może z tym nic zrobić... Kwadratura koła

Awatar użytkownika
miglanc
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Imię: radek
Marka pojazdu: rodem z Göteborga
Model: V40
Rok produkcji: 2002
Silnik: 1.9TD 85kW

Postautor: miglanc » 10 grudnia 2018, 20:05

jedni materializując swoją potrzebę wyróżniania z tłumu zakładają do samochodów tablice dla nich nie przeznaczone, inni robią to np. parkując na miejscach dla inwalidy :bezradny:
prawo jest kulawe jak wszystko, czego się czepią (p)osły z Wiejskiej, a zwłaszcza ich ostatni zestaw
można to było zrobić na wiele sposobów
wystarczyło zamiast bezgranicznej wiary w suwerena i jego "oświadczenie" zapisać "zaświadczenie od diagnosty" (i oczywiście w odpowiednim rozporządzeniu poinformować o tym diagnostę...)
można było dopisać z przodu 1 do ceny tablic i już by ich więcej zostało
można było dać je wszystkim do wyboru
a zrobili jak zrobili

co do "niemocy" policji to akurat nieprawda, bo to tak jak z kontrolą polis oc, policjant nie ma podstaw ukarać, ale ma obowiązek zawiadomić UFG, a oni jak stwierdzą brak oc, to sami poproszą delikwenta o zapłatę 3500,- kary
tutaj widząc samochód z małymi tablicami założonymi w miejscu normalnych powinni informować o tym urząd który wydał tablice, a już do urzędnika należy sprawdzić i ew. powiadomić organy ścigania o złożeniu fałszywego oświadczenia
Sarcasm is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence (Oscar Wilde)

Awatar użytkownika
sofo
Zarejestrowany Użytkownik
Imię: Sławek
Marka pojazdu: Volvo

Postautor: sofo » 11 grudnia 2018, 18:39

Wystarczy że wprowadzą sprawdzanie na przeglądach jakie są tablice rejestracyjne i nie podbiją przeglądu.
Mają prawo coś takiego wprowadzić i by mnie nie zdziwiło jak by to zrobili.
W końcu u nas zawsze się myśli po fakcie i zamiast pilnować komu co się wydaje, to będą sprawdzać jak uwalić po i zrobić sobie dodatkowy zarobek za przymus ponownego przerejestrowana.

Dodano po 3 minutach 34 sekundach:
A to że nie pytali czy ktoś słusznie pobrał mniejsze tablice - w sklepie też nie pytają jak ktoś nóż kupuje, czy będzie kroił chleb, czy chce zrobić komuś krzywdę :wink:
Nie ważne gdzie, ale zawsze starym gratem

Ruski
Ranga 2
Ranga 2
Imię: Tomasz
Model: v40
Rok produkcji: 2003
Silnik: b4204t3

Postautor: Ruski » 11 grudnia 2018, 23:35

A mnie to w ogóle dziwi cały ten temat jak go czytam bo co to kogo obchodzi czy tablica jest prostokątna czy kwadratowa, czy mała czy duża? Ma być czytelna i jest a tu wychodzi właśnie zbyt długie siedzenie na zimnym betonie czyli ból czterech liter potocznie zwanym wilkiem bo ktoś się wyróżnił na jakiś sposób. Nie wiem jaki z tym jest problem w ogóle? Że jak będą litery i numery w jednym rzędzie to lepiej zapamiętacie w razie kolizji a jak są litery u góry a cyfry na dole to już ciężej? Ile aut jeździ z tablicą niewidoczną bo auto pół roku nie myte, ile bez naklejki hologramowej a ile z tablicami z allegro bo zwykła się zgubiła, ile aut w ogóle jezdzi bez przegląu i oc, ile niesprawnych, ile bez katalizatorów, ile z hidami, ile z wieloma innymi usterkami lub rozwiązaniami bez żadnej homologacji ale nie, trzeba się przyładować do tego że zmniejszona tablica. Żenua. I to nie że zmniejszoną tablicę posiadam bo takowej nie mam ani nawet nie planuje ale nie wiem o co ten dym.

Awatar użytkownika
Gonzo
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Imię: Wojtek
Marka pojazdu: VOLVO
Model: V50
Rok produkcji: 2004
Silnik: 2,4i

Postautor: Gonzo » 14 grudnia 2018, 07:25

Awatar użytkownika
Nair
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Imię: Adrian
Model: V40
Rok produkcji: 1997
Silnik: B4184S

Postautor: Nair » 14 grudnia 2018, 08:19

Hahaha, dobre :lool: Może cytryna ze stanów :D
:lovev40:

RadaR
Ranga 2
Ranga 2

Postautor: RadaR » 14 grudnia 2018, 18:23

Taaaa

Wróć do „Hyde Park”